TJ. Sokol Kaňk

tj.sokol.kank@seznam.cz

Kaňkovská Štika

05.10.2014 01:17

Grunta taky měla želízko v ohni,Líbu Zelenkovou.

Počasí nám moc nepřálo ,ale skalní rybáře to vůbec neodradilo.

Eliška s babičkou málo kdy chybí na a akcích oddílu  Rekreačních Sportů

, babičku vidím kdepak je Eliška ,asi si odskočila na hřišťátko.

I pro nejmenší jsme měli připravenou oddechovou hru, mrňousů se moc nesešlo ono to počasí bylo opravdu dost nepříjemné ,ale Davídek s Adélkou na inspekci dorazili.

Čaj a kafíčko o přestávce přišlo vhod o to se postarala Blanka Výborná jenom škoda že  tam byli všichni šoféři a tak že jsme čaj nemohli vytunit rumíkem.   ( pro dospěláky samosebou)

Rybářské štěstí přálo každému trochu jinak ,ale tato dvojce tahala jednu bělici za druhou

Staník si taky vytáhl svého Moby-Dicka

Nervozita dělá své a tak musel na 00

Počasí opravdu nic moc ,ale ten kdo se chtěl pobavit tak se pobavil.parta byla dobrá žádná nehoda ani žádný úraz prostě pohoda.

O výsledky snad ani nešlo ,ale někdo ta nejlepší štika být musí že.

Od rybníka v Gruntě zdraví