TJ. Sokol Kaňk

tj.sokol.kank@seznam.cz

Český Šternberk

07.07.2014 04:09

Pátek 4.7.2014 jsem si sbalil bágl a vyrazil na plánovaný výlet pořádaný oddílem Rekreačních sportů TJ.Sokol Kaňk.Program:  Pátek  ubytování v Českém Šternberku, Sobota dojet vlakem do Kácova kde byla naplánována prohlídka pivovaru a pěší tůrou nebo na lodi zpět do Šternberka .                                                              Jak to celé dopadlo?Tak to se dočtete tady nikde jinde.

Jak probíhalo balení ,tak to se mi ani nechce popisovat .Spacák voněl aviváží místo dálkama,lodní pytel je takový modroučký místo bílý a rum byl kafíčkový, inu doba pokročila.

Vyrážíme

Marně jsem vzpomínal kdy jsem jel naposledy vlakem no je to hódně dlouho ,ne že bych si neuměl koupit jízdenku ,ale jela s námi dobrá duše která se o nás starala jako o vlastní.Jana je prostě fajn.

Jízda vlakem mne vrátila do mládí ,ale vzpomněl jsem si na rady lékařů o dodržování pitného režimu a snažili jsme se tyto rady dodržovat ve vlaku i během cesty na ubytovnu.Odpovím tím to na spoustu dotazů, piv bylo celkem 3 slovem tři.

Při setkání se zbytkem party nikdo dojetím neplakal to ne ,ale přijetí bylo srdečné to ano.

Večer jak má být opékání buřtů,vyprávěli se  veselé historky ze života, prostě pohoda.

Sobota .Budíček kolem 7.30 snídaně a při ní krátký brífink .

Odchod na vlak probíhal spořádaně srandičky a legrace nás provázeli celou cestu.

Cesta do Kácova utekla jako voda než by jsi řekl obuvník,tak jsme stáli na mostě přes řeku.

Exkurze pivovaru proběhla v klidu nic zvláštního se za naší přítomnosti nestalo.

Po prohlídce probíhala ochutnávka piva ,moc důstojné to nebylo ,to je holt kultůra za 500

Jistě jste si všimli že se k nám přidal Miro a Lída .Miro měl noční a tak nic jiného nezbývalo než se připojit ráno.

Miro je stálice akcí TJ

Zpět do Šternberka na oběd a na jarmark

Jana ,Fanda,Pavel a Radka se šli podívat na vlakovou zastávku nýbrž projížděl vlak tažený párou.

Po návratu na ubytovnu byl individuální program ,každý si dělal co chtěl ,ale většinou se   tak  2 hodiny spalo ,posléze následoval podvečer s knihou.

a bez knihy.

Sobota se krátila neskutečným tempem a tak jsme se odebrali do říše snů.

Neděle ráno .Snídaně a pomalu začít balit.

Na odjezd bylo ještě dost času a tak se posedělo na schodech podle mne to byla bezvadná chvilka kdy se vypravovaly různé zážitky.

Pokud mám hodnotit průběh akce tak asi lepší dvojka a to jenom proto že byl hyc jak v tropech,na pěší túru jsme si netroufali a na lodě jsme připraveni nebyli.Jistě se budou ozývat hlasy ,na co tam tedy jeli?Tak že vzkaz všem škarohlídům.Všude hezky tak co doma, příště to určitě vyjde protože jsme bohatší o jednu zkušenost a spoustu zážitků.

Petr,Pavel,Radka,Fanda,Jana,Kobylka,Miro,Lída,Ota,Eva,Milan,Bóža.