TJ. Sokol Kaňk

MDD 2015

27.07.2015 10:17

MDD.2015

TJ Sokol Kaňk pořádá každoročně oslavy MDD ani rok 2015 nebyl výjimkou. Již na začátku května vznikla skupina která navrhla jak bude oslava probíhat.První a zásadní zlom byl ve financování, v minulosti jsme oslovovali různé sponzory a ne vždy jsme uspěli nakonec jsme usoudili že MDD vlastně financují jedni a ti samí .Padl návrh vybírat vstupné a byl jednomyslně přijat s tím že změna je potřeba a ani při vybírání vstupného jsme se ne setkali s negativním ohlasem. Letošní téma „Přijela k nám pouť“jsme podbarvily pozváním prodejců cukrové vaty a pouťového zboží Stavební spořitelna „liška“zapůjčila hrad a mohlo se začít. Plnění úkolů na stanovištích zabralo dětem dost času a tak ukázka Městské policie a vojenské techniky kterou zařídil Petr Červený byla příjemným zpestřením pro děti i dospělé. Ustáli jsme i kritiku proč se závodí v pátek a ne v sobotu odpověď je jasná . Pátek bylo sportovní odpoledne které se konalo při příležitosti MDD a v sobotu byla oslava MDD nedovedu si představit obě akce spojit ,ale to kritik asi taky ne jinak by to nenavrhoval,74 dětí   už je slušný počet , to bychom museli začít už v poledne a vyhlašování vítězů by připadlo tak na 18 hodinu.Poděkování patří každému kdo přiložil ruku k dílu ,ale i těm co nabízeli svoji pomoc.

Ať žije  MDD 2016. Petr Celba.